فایروال فورتی گیت چیست؟

برای پاسخ به سوال فایروال فورتی گیت چیست ؟ باید بگوییم  از سری محصولات کمپانی فورتینت است که تمام کنترل های امنیتی مورد نیاز شبکه را تامین می کند و ورودی و خروجی شبکه را به صورت یکپارچه ایمن می کند. فورتی گیت به گونه ای طراحی شده اند که جدا از هر نوع پیچیدگی و گستردگی سازمان ها می تواند به حفظ امنیت شبکه ها کمک کند.

می توان گفت فایروال به عنوان اولین ابزار دفاعی در برابرر تهدیدات خارجی ، بدافزار و هکرها می باشد که دسترسی آنها را به اطلاعات سیستم ها قطع می کند. به طور کلی وظیفه ی فایروال جدا کردن داده ها از محیط یا ناحیه نا امن به منظور حفاظت از داده ها در مقابل حملات شبکه می باشد.

کمپانی فورتینت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی محصولات امنیتی با ارائه فایروال فورتی گیت مجموعه ای بی نظیر به منظور حفاظت از شبکه را فراهم کرده است. از جمله ویژگی های فورتی گیت می توان به :

 • پرتوان در مقابل حملات سایبری
 • برترین تجهیز امنیتی به گزارش NSS LABS
 • جلوگیری از فعالیت باج افزارها

با گسترش تهدیدات پیشرفته در سطح شبکه دیگر فایروال های سنتی توان مقابله با این حجم از تهدیدات را ندارند. و نمی توانند امنیت سازمان ها را تامین کنند.

نسل جدید فایروال های فورتی گیت در زمینه امنیت پیشرفت های زیادی کرده اند. فایروال های فورتی گیت برای محافظت از سازمان ها در برابر تهدیدات داخلی و خارجی می توانند، انتخاب ایده آلی برای سازمان ها باشند.

فایروال ها با داشتن چندین رابط پرسرعت و تراکم پورت بالا با توجه به توان عملیاتی بالایی که دارند،  می توانند انتخاب و گزینه ی بسیار خوبی برای مقابله با حملات شبکه باشند.

 

مشخصات و ویژگی های فایروال فورتی گیت چیست

فایروال های فورتیگیت با استفاده از پردازنده و سیستم عامل می توانند با سرعت بیشتری ترافیک موجود را بررسی می کنند. سیستم عامل قدرتنمدی که در فورتی گیت ها به کار رفته و یا FortiOS

امنیت شبکه را با سیستم عامل خود بوجود می آورد. خرید فایروال فورتی گیت هزینه بالایی ندارد ، و شما می توانید با خرید فورتی گیت یک دید کامل و 360 در جه ای را در برابر تهدیدات امنیتی در شبکه ایجاد کنید. وجود ماژولار (فورتی اوس) موجب شده تا فورتی گیت با سرعت بالاتری از فایروال های مشابه عمل کند. و شما با خرید فایروال فورتی گیت سرعت بالاتری را در ارتباطات  و پردازش ها تجربه کنید.

از آنجایی که تهدیدات سایبری روز به روز در حال افزایش می باشند و از طرفی مجرمان در حال استفاده از راهکارهایی پیچیده برای آلوده کردن شبکه استفاده می کنند خرید فایروال فورتی گیت می تواند برای سازمان ها بسیار کمک کننده باشد.

سرویس FortiOS در فورتی گیت چه کاربردی دارد؟ وظیفه ی بروز رسانی  و تنظیم ابزارهای مقابله با تهدیدات امنیتی به صورت خودکار را دارد ، که این کار را می تواند به صورت مداوم در طول روز انجام دهد.

 

 مزایای خرید و استفاده فورتی گیت و تاثیر ان در امنیت شبکه

فورتی گیت مجهز به هوش مصنوعی است: FortiGuard از هوش مصنوعی برای محافظت از داده ها و اطلاعات سازمان در برابر تهدیدات استفاده می کند و دارای عملکرد خودکار است.

همگرایی شبکه و امنیت: فورتی گیت از این طریق دسترسی کاربران را امن می کند.

مدیریت ساده ای دارد: شرکت فورتینت امکان مدیریت مرکزی را فراهم آورده و از پیکربندی اشتباه جلوگیری می کند.

مناسب برای شبکه های بزرگ:فایروال های فورتینت برای بزرگترین مراکز داده گزینه بسیار ایده آلی می باشند و با تاخیر بسیار کمی ، می توانند حجم زیادی از ترافیک را بررسی کنند.

پایداری فورتیگیت: بسیار مقرون به صرفه در مصرف انررژی هستند و عملکرد بهتری به نسبت سایر محصولات امنیتی ارائه می دهند.

معماری ASICS: در فایروال های فورتی گیت با استفاده از معماری SPU  همراه باACAC باعث بهبود عملکرد شبکه می شود.

 

محصولات فایروال فورتی گیت FortiGate  دارای چند دسته بندیمی باشند

فایروال های  Entry Level یا سطح مقدماتی : می توان گفت از بهترین محصولات امنیتی در سطح خود به شمار می روند، و بسیار مقرون به صرفه می باشند،  و دارای توان پردازشی پایین تری می باشند. امکان برقراری 1/5 میلیارد ارتباط همزمان را دارد. شامل مدل های سری 80/60/40/50/30 می باشد مناسب برای سازمان های کوچک و متوسط  با حدود 50 کاربر مناسب می باشد.

فایروال میان رده یا Mid-Range : این نوع فورتیگیت ها د رای عملکرد بالا ، امنیت پیرفته  چندلایه و دید گسترده تری را در سطح شبکه ارائه می دهندو مناسب برای جلوگیری از حملات سایبری طراحی شده است و توانایی این را دارد که از حدود 11 میلیون ارتباط همزمان پشتیبانی کند. این فورتی گیت مناسب برای سازمان های متوسط تا بزرگ طراحی شده است. قادر به فعالیت در دمای زیر 35 درجه و بالای 70 درجه سانتیگراد می باشد. و شامل مدل های 900/800/600/400/300/200/100 می باشد.

فایروال های  High-end یا رده بالا : نسل جدید فایروال هستند، که با استفاده از پردازنده های SPU توان عملیاتی بسیار بالایی دارند و بسیار عملکرد پرسرعتی دارند. می توانند چیزی حدود 10 میلیون ارتباط همزمان در ثانیه را پشتیبانی کنند. مناسب سازمان های بزرگ هستند و دارای بالاترین بازدهی می باشند و شامل مدل های 4000/3000/2000/1000 می باشند . دید جامعی از شبکه فراهم می کنند و توان عملیاتی بسیار بالایی دارند.

 

 امنیت با خرید فایروال فورتی گیت

فایروال های فورتی گیت با استفاده از سرویس امنیت پیشرفته و با استفاده از ضد ویروس توانایی بالایی را برای حفاظت از شبکه دارند. و به راحتی می توانند در یک دقیقه 35 هزار فایل را شناسایی کنند.

همچنین فورتیگیت  با استفاده از سرویس پیشگیری از نفوذ و با دقت و سرعت عملکرد بالایی که دارد در یک دقیقه می تواند 10 میلیون تلاش برای نفوذ را مسدود کنند.

فورتیگیت ها با ارائه دید عمیق از سطح شبکه و با استفاده از پردازنده های CPU توان پردازشی بالایی ارائه دهند از جمله ویژگی های اصلی فورتی گیت می توان به :

امنیت:

 • از طریق شناسایی و مسدود کردن به موقع حملات شبکه و ترافیک های مخرب
 • چند لایه بودن ویژگی امنیتی برای کاهش پیچیدگی ها
 • بازرسی عمیق ترافیک رمز گذاری شده
 • قابلیت انتقال فایل های حجیم با سرعت زیاد در جایگاهی امن تر

شبکه:

 • با استفاده از تکنولوژی SDWan برای سازگاری بیشتر با سرویس های ابری
 • به کار گیری رابط های پرسرعت در سطح شبکه مناسب برای سازمان های بزرگو مراکز داده
 • امکان برقراری امنیت در شبکه های 4G , 5G دستگاه اینترنت اشیا و پشتیبانی از ترافیک
 1. مدیریت ساده
 2. کارایی بالا
 3. دارای تاییدیه های امنیتی
 4. شناسایی خودکار تهدیدات و برقراری امنیت به صورت مداوم

 

 

فایروال فورتی گیت چیست و چه کمکی برای حفظ امنیت شبکه می کند

فورتیگیت با استفاده از قابلیت های پیشرفته امنیتی مانند: سیستم پیشگیری از نفوذ ، فیلتر کردن وب و … می تواند پاسخ گوی بسیار خوبی برای مقابله با حملات و تهدیدات سایبری باشد.

فایروال فورتی گیت به گونه ای طراحی شده، که بسیاری از سازمان ها می توانند برای حفظ اطلاعات و ایجاد امنیت برای کاربران از این محصول استفاده کنند.

فورتی گیت ها با استفاده از سیستم پیشگیری از نفوذ ، امنیت برنامه توانسته اند در حفظ امنیت بسیار قدرتمند و انتخاب ایده الی برای سازمان ها باشند.

سازمان ها می توانند به منظور جلوگیری از تهدیدات داخلی و خارجی و ترافیک و وب سایت های مخرب از فورتی گیت استفاده کنند. محصولات فورتی گیت با استفاده از هوش مصنوعی به صورت خودکار تمام تهدیدات را به صورت هوشمندانه شناسایی و آنها را مسدود می کنند.

 

کاربرد فورتی گیت چیست

فایروال های فورتی گیت برای محافظت از سازمان ها در برابر حملات سایبری و یا تهدیدات امنیتی کنترل ترافیک شبکه  در سازمانها با ابعاد کوچک تا بزرگ کاربرد دارد.

فعالیت فورتی گیت با بررسی داده هایی که به شبکه وارد می شوند شروع می شود. همچنین فایروال فورتی گیت دارای امکاناتی از جمله: فیلتر کردن بسته ها، مانتورینگ شبکه و… محتوای شبکه را به صورت عمیق بررسی می کند که این قابلیت باعث می شود حملات ، تهدیدات و بدافزارها را به راحتی شناسایی کند.

 

قیمت فورتی گیت چقدر است

فایروال های نسل بعدی به صورت یکپارچه و هوشمندانه شبکه را ایمن نگه می دارند.

شما می توانید فورتیگیت را با توجه به نوع سازمان  و پیشرفته بودن خریداری نمایید.

قطعا قیمت فورتیگیت با توجه به حفظ اطلاعات و داده های شما در سطح شبکه  ناچیز می باشد.

ما در جوین تک با ارائه محصولات امنیتی به منظور کسب رضایت مشتریان فورتیگیت را با تعرفه مناسب تر از رقبا به بازار عرضه می نماییم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت فورتی گیت با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

فایروال های سازمانی شامل چه مواردی  می شود؟
 • دارای رویکرد امنیتی تلفیقی همه جانبه به منظور حفاظت از تهدیدات پیشرفته و جلوگیری از هرنوع آسیب
 • دارای فناوری نوآورانه در پردازنده امنیتی با کمک CPU ، برای ارایه کارایی بالا و حفاظت از تهدیدات
 • سریع ترین موتور بازرسی یاSSL  به منظور محافظت در برابر بدافزارهای پنهان در ترافیک
 • امکان اعتبار سنجی به منظور اثربخشی بهتر و عملکرد بهتر با قیمت و تعرفه مناسب
 • امکان ساده سازی استقرار و ایجاد سیاست های امنیتی با کنترل جامع در سطح شبکه

 

حفظ امنیت داده ها با خرید فورتی گیت

هنگام خرید فایروال فورتی گیت توجه داشته باشید که مدل های انتخاب شده چه امکاناتی دارد، شما می توانید  به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • اطلاع از ویژگی امنیتی ماژول ها
 • امکانات فیلترینگ وب
 • پشتیبانی از ویپ
 • امکان حفاظت از ASD, ADS
 • پشتیبانی درگاه انتقال
 • قابلیت کنترل ترافیک برنامه های کاربردی
 • امکان جلوگیری از دست رفتن داده ها با استفاده از دی ال پی
 • امکان ارتباط امن و از راه دور
 • دارای سیستم عامل قدرتمند
 • امکان پشتیبانی از روش های شناسایی

 

فورتینت

اساس کار فورتینت ایجاد امنیت گسترده و کارایی بالا می باشد، و اغلب محصولات امنیتی خود را به منظور حفظ داده ها در سطح شبکه طراحی می کند. فایروال فورتی گیت هم از سری محصولات فورتینت می باشد که می تواند برای هر نوع سازمانی  ، به منظور ایجاد امنیت ، در سطح شبکه ، بسیار مفید و کاربردی باشد.

امروزه با توجه به پیشرفته شدن تهدیدات شبکه و حملات سایبری  سازمان ها نیازمند ابزاری قدرتمند برای حفاظت از داده های خود در سطح شبکه هستند سازمان ها می توانند با خرید فورتی گیت امنیت سازمان خود را تضمین کنند.

 

 

 

خرید فورتی گیت چگونه به سازمان ها کمک می کند

فورتیگیت با استفاده از سیستم عامل قدرتمند و با ویژگی هایی از جمله : مدیریت آسان ، امنیت بهبود یافته ، عملکرد استثنایی ، دید و کنترل بهتر را ارائه می دهد. همچنین محصولات فورتی گیت ویژگی های زیر را پوشش می دهند:

 • امنیت شبکه
 • امنیت چند ابری
 • امنیت برنامه های وب
 • امنیت ایمیل
 • حفاظت از تهدیدات پیشرفته
 • دسترسی یکپارچه ایمن
 • امنیت نقطه پایانی
 • مدیریت و تجزیه و تحلیل

 

همانطور که گفته شد فورتی گیت دارای امنیت بالا در لایه های مختلف شبکه می باشد و از سطح بالایی از انعطاف پذیر و قابلیت اطمینان بالایی دارد. و به صورت خودکار و هوشمندانه می توانند به صورت مداوم از شبکه در مقابل حملات سایبری محافظت نمایند.امکان بروز رسانی خودکار دارد و مدیریت ساده را برای کاربران فراهم کرده است با قرارگیری در لبه شبکه امنیت را در سازمان ها به وجود می آورد.

 

 

 

 

فایروال فورتی گیت چه ویژگی هایی را ارائه می کند؟

 • با قابلیت رویکرد امنیتی چندگانه به منظور حفاظت جامع از داده ها،  و جلوگیری از تهدیدات ، شناسایی و مسدود سازی آنها
 • دارای سریعترین موتور بازرسی در سطح شبکه و محافظت در برابر بد افزارها
 • اثربخشی بالا و قیمت مناسب
 • دارای مدیریت ساده و امکان کنترل ترافیک شبکه
 • فایروال
 • آنتی ویروس
 • آنتی اسپم
 •  کنترل اپلیکیشن
 • DNP
 • کنترل کاربران
 • لینک و سرور لود بالانسر
 • کنترل وایرلس
 • امکان فیلتر ایمیل
 • عملکرد بی نظیر
 • امکان بروز رسانی خودکار
 • عملکرد هوشمندانه و پایداری بالای محصول
خرید فورتی گیت

فورتی گیت ، علاوه بر طرف کردن نیاز های امنیتی مزایای زیادی دارد .

قابلیت از بین بردن تهدیدات داخلی و خارجی تنها بخشی از عملکرد دستگاه فورتی گیت می باشد.

شرکت فورتینت یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات امنیتی می باشد.

خرید فورتی گیت برای بسیاری از سازمان ها ، به منظور حفاظت از داده ها در سطح شبکه ،  انتخاب بسیار ایده آلی می باشد.