نحوه ی ارسال کالا در شرکت برنا ارتباط آرمان

ما در شرکت برنا ارتباط آرمان با استفاده از اتوماسیون پیشرفته برای ارسال کالا ی مشتریان و ایجاد تجربه ی خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کنیم.

روش ارسال کالا در برنا ارتباط آرمان در روزهای عادی ، با روشهای متنوعی صورت می گیرد. هزینه ی ارسال در روزهای شلوغ مانند (روز های شلوغ و پر ازدحام مانند  اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال هم متفاوت است، که برعهده ی مشتری می باشد.

ارسال در محدوده ی تهران :

پست:

ارسال بسته و یا محصولی که توسط مشتری خریداری شده از طریق پست پیشتا زبه انتخاب مشتری صورت می گیرد. و یا از طریق شرکت پست زمان تحویل کالا  بین 2 الی 4 روز طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

پیک :

ارسال کالا با استفاده از پیک که تعرفه ی ان بر عهده ی مشتری می باشد. در این روش ممکن است 2 تا سه روز کاری و  از ساعت 10 تا 18 می باشد. در روش پیک فوری می توانید کالا را به صورت روزانه دریافت کنید.

پیک اکسپرس:

در این روش زمان تحویل کالا یک روز کاری است و در بازه زمانی 10 تا 18 صورت می گیرد.

تحویل حضوری:

بعد از اتمام عملیات خرید و بسته بندی کالا می توانید از طریق فرستادن پیک و یا هر شخصی کالای خریداری شده خود را دریافت نمایید .برای انجام این کار لازم است در قیمت تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید و بعد از وارد کردن شماره سفارش کد ملی و نام و نام خانوادگی شخص گیرنده درج شود.

ارسال کالا توسط باربری:

در این روش ارسال با توجه به موقعیت جغرافیایی در بازه زمانی 24 الی 48 ساعت می باشد که هزینه ارسال پیک به باربری محاسبه می شود و هزینه ی ارسال از باربری تا مقصد برعهده ی مشتری می باشد.

در صورتی که کالا حجیم باشد ، ارسال از روش های مطمئن تری  صورت می پذیرد.

ما در تیم جوین تک همواره تلاش می کنیم تا کالا را در کمترین زمان به دست مشتریان برسانیم . تیم جوین تک ،  قبل از ارسال کالا ، جهت هماهنگی و یا در صورت بروز هر گونه مشکل  در زمان ارسال کالا ،  با مشتریان تماس خواهند گرفت.

ارسال کالا در محدوده ی خارج از شهر تهران:

برای مشتریان خارج از محدوده ی شهر تهران ارسال کالا از طریق پست و یا تیپاکس انجام می شود. و یا در صورت حجیم بودن و سنگین بودن کالاها از طریق باربری صورت می گیرد و با توجه به مسافت و محدوده جغرافیایی ممکن است از 24 ساعت تا 72 ساعت زمان ببرد.