راهکارهای جامع ویدئوکنفرانس برنا ارتباط

 

با راهکارهای جامع ویدئو کنفرانس، در دنیای پرسرعت و متحرک امروز در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید. شرکت برنا ارتباط آرمان در حوزه های تأمین کلیه تجهیزات شبکه ، مشاوره فنی، تحلیل پروژه، طراحی و ارائه راهکارهای سازمانی و همچنین اجرا و پیاده سازی در حال خدمات رسانی به مشتریان است. این شرکت در زمان بسیار کوتاه توانسته با دارا بودن كادر مدیریتی، تیم فنی مجرب و همچنین شناخت کافی از دانش روز IT درحوزه‌های سخت افزاری و نرم افزاری راه کار های سازمانی زیادی را به مشتریان ارائه و به اجرا در بیاورد. راهکارهای جامع ویدئو کنفرانس برنا ارتباط یکی از دستاوردهای این شرکت است که به همراه زیرسیستم های مکمل مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

 

 

چرا ویدئو کنفرانس برنا ارتباط را تهیه کنیم؟

 

در فضای تجاری پویا امروز ، سازمان‌ها به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود فرایندهای ارتباطی داخلی و خارجی خود هستند. بهبود بهره وری و همکاری تیمی تقریباً در مرکز استراتژی هر سازمانی است. با این حال ، رسیدن به این هدف همیشه آسان نیست و نیازمند ابزار و زیرساخت لازم و کاربردی است. خوشبختانه شما می توانید با ابزارهای ویدئو کنفرانس به راحتی کسب و کار، سازمان، گروه یا تیم خود رابه طور ایمن به یک دیگر متصل و ملاقات کنید. در جلسات آنلاینی که برگزار می‌کنید صفحه و اسناد خود را به اشتراک بگذارید. با یک ارتباط صوتی و تصویری بسیار امن بین چند نقطه که در مکان هایی دور از هم قراردارند، جلسات خود را برگزار و تجزیه و تحلیل بسیار ارزشمندی را کسب کنید و بهره ‌وری سازمان خود را چندین برابر کنید.

رشد استفاده از سیستم های ویدئو کنفرانس در جهان

جدا از مسئله همه ‌گیری کرونا، دورکاری و استفاده از سیستم ‌های مرتبط با این مقوله در جهان رو به رشد است.طبق گزاری Felxjobs حتی قبل از همه گیری نیز، فقط در امریکا 3.9 میلیون نفر بصورت دورکاری کار می کردند.درحال حاضر بسیاری از شرکتها دریافته‌اند که مزایای دورکاری در طولانی مدت می‌تواند کارساز باشد. و آمارها طبق نمودار روبرور نشان می‌دهد که استفاده از نرم افزارهای ویدئو کنفرانس در سال 2020 بسیار فراتر رفته است. برخی از دلایل این افزایش به شرح زیر است:
 • بازگشت سرمایه مطلوب با کاهش هزینه‌های جلسات حضوری
 • حضور همزمان در چند مکان مختلف با استفاده از ویدئو کنفرانس
 • صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های سازمانی
 • حذف مخاطرات و مشکلات ناشی از سفر‌های درون و برون شهری
 • برگزاری جلسات منظم و غیر متمرکز بین مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها
 • ارتباط مستمر با دپارتمان‌ها و یا شرکت‌های زیر مجموعه
 • برپایی جلسات در هر موقعیت زمانی و مکانی و شرایط نامساعد جوی
 • برپایی جلسات و سمینار‌های بین‌المللی
 • برپایی ارتباط امن و رمزنگاری شده برای جلوگیری از هر گونه نفوذ و شنود
 • امکان تبادل عکس، فیلم، اسلاید و … از طریق به اشتراک گذاری تصاویر

 

 

 

نمونه ای از کاربردهای متداول ویدئو کنفرانس برنا ارتباط

 

ارتباط بین دفاتر مرکزی و شعب

ارتباط بین مراکز و سازمانهای دولتی و خصوصی

ارتباط بین مراکز آموزشی 
ارتباط بین مراکز بیمارستانی و تبادل اطلاعات
برای شرکت هایی که دارای چند شعبه می باشند به کارگیری ویدئو کنفرانس برای جلسات کاری و آموزشی، کاهش هزینه های سفر و اقامت و سرعت در برگزاری جلسات را به ارمغان می آورد.
با توجه به نیاز به ارتباط بین مراکز دولتی و خصوصی و همچنین با توجه به اینکه این مراکز و شرکتها می توانند در موقعیت های جغرافیایی مختلفی قرار بگیرند ویدئو کنفرانس می تواند بهترین نوع ارتباط برای اینگونه مراکز باشد.
دانشگاه های بسیاری از سیستم ویدئو کنفرانس برای آموزش از راه دور استفاده می نمایند. با این کار اساتید مجرب که سفرهای مکرر ملولشان نموده میتوانند از دانشگاهی که در محل زندگیشان است بدون سفر در دانشگاه های استان های دیگر تدریس نمایند.
تله مدیسن یا پزشکی از راه دور به بیماران شهر های دور دست این امکان را میدهد که از تجربیات پزشکان متخصص سایر شهرها و کشور ها بهره مند شده و روند درمان خود را به راحتی تا پایان درمان دنبال نمایند.

 

 

 

انواع تکنولوژی پیاده سازی  ویدئو کنفرانس توسط شرکت برنا ارتباط

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاریویدئو کنفرانس سخت افزاریویدئو کنفرانس هیبریدی (نرم افزاری و سخت افزاری)
این محصول ترکیبی از یکپارچه سازی، سهولت در استفاده و امنیت سازمانی را در نرم افزار خود به شما ارائه می نماید.
این سیستم یک پلتفرم کامل است که برای کسب و کارها و شرکتهای بزرگ و متوسط یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.برگزاری آنلاین جلسات، کلاسهای درسی و آموزشی، وبینارهای تخصصی و برگزاری نمایشگاه ها به راحتی با این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود.
ویدئو کنفرانس سخت افزاری با داشتن منابع داخلی بصورت مجزا و  بدون نیاز به سرور و وب کم و میکروفن میتواند ارتباط صوتی و تصویری را بین نقاط مختلف برقرار نماید.
بهترین سخت افزارها را در جهان برندهای همچون پولیکام، سیسکو، آوایا،  لایف سایز و … ارائه میکنند. اما بدلیل شرایط تحریم و قیمت بالا ، ما استفاده از برندهای با کیفیتی همچون گرند استریم، لاجیتک و یالینک را در راهکار‌های خود به مشتریان ارائه می کنیم.
استفاده توام از سخت افزارهای با کیفیت و کاربردی و نرم افزار ویدئو کنفرانس رسا یک ترکیب برنده برای مشتریان خواهد بود.
یکپارچکی خوبی که این محصول با سخت افزارهایی همچون گرند استریم ایجاد می نماید، باعث می شود که همواره یکی از پیشنهادات ما به مشتریان ویژه باشد.  امکانات و قابلیت هایی که  در این استفاده همزمان خواهید گرفت بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاری برنا ارتباط

داشتن یک محصول کامل نرم افزاری که ارائه کننده وب کنفرانس و دارای اپ مبایل نیز باشد یکی از نیازهای هر سازمانی است. خوشبختانه این محصول با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز یک سازمان و همچنین رعایت تمامی پروتوکل های امنیتی یک پکیج کامل برای سازمان شما خواهد بود.
این محصول فقط یک نرم افزار وب یا ویدیو کنفرانس محض نیست و یک سامانه جامع با سرویس های متنوع است که شما را در تحقق اهداف سازمانی همراهی خواهد کرد.

 

ویژگی‌های برتر ویدئو کنفرانس برنا ارتباط

 

 

 برگزاری ویدئو کنفرانس با کیفیت Full HD, 4K 

ویدئو کنفرانس رسا کنفرانس ویدیویی Full HD, 4K را برای حداکثر شش شرکت کننده همزمان فراهم می کند. هر شرکت کننده در کنفرانس خوراک ویدئویی خاص خود را دارد که به راحتی در اتاق جلسات شخصی قابل مرور است. فناوری Active Speaker به طور خودکار خوراک اصلی ویدئو را به هر کدام از شرکت کنندگان که در حال صحبت کردن است، سوئیچ می کند و این تکنولوژی پیگیری مکالمات را آسان می کند. علاوه بر این، برنامه کنفرانس ویدیویی سیسکو از هر وب کم یا دوربینی با اتصالات USB پشتیبانی می کند. شرکت کنندگان بدون توجه به سیستم عامل یا سخت افزار خود می توانند در بحث مشارکت داشته باشند.

 

 

 

 سازگاری با سیستم عامل‌ها و برگزاری امن جلسات 

شما از هر برنامه ی چه دسکتاپ یا موبایل، ویندوز یا iOS استفاده کنید ،این محصول امکان کار با آن دستگاه را برای شما فراهم می کند. با ویژگی های برتر این سیستم که رمزگذاری امن داده‌ها ، محافظت از رمز عبور کنفرانس و پروتکل های امنیتی شبکه را فراهم می کند ، شما می توانید هنگام به اشتراک گذاشتن اسناد و مکالمات محرمانه از بابت نشت حساس داده ها آسوده خاطر باشید. همچنین این محصول دارای مراکز داده استراتژیک در خود است. این بدان معناست که همه جلسات کنفرانس ویدیویی از پهنای باند انتقال خواهند داشت و عملاً هیچ تأخیری در شبکه برای ایجاد وقفه در ویدئو وجود ندارد.

 

 

 

 ارتباطات یکپارچه با سیستم تلفن VOIP سازمان 

این محصول برگزاری جلسات کنفرانس ویدوئویی را برای کسانی که بدون ویدئو و فقط از طریق صوتی تمایل دارند در جلسه حضور یابند،را فراهم می کند. این ویژگی به برخی شرکت کنندگان این امکان را می دهد که در جلسات آنلاین یا مجازی راحت تر شرکت کنند. شرکت کنندگان در جلسه می توانند به راحتی از طریق VoIP با جلسه همراه شوند و از هدست یا میکروفون داخلی دستگاه های تلفن همراه و رایانه ای برای مشارکت فقط در حد صدا استفاده کنند. ضمنا هرکسی که میزبان این کنفرانس است توانایی کنترل مستقیم کلیه ارتباطات از طریق رابط وب را دارد و به آنها امکان می دهد تا در صورت لزوم همه یا همه شرکت کنندگان را بی صدا کنند.

 

 

 

 به اشتراک گذاری دسک‌تاپ و ارائه داده همزمان

يکي از ارکان اصلي سيستم هاي ويدئو کنفرانس قابليت تبادل اطلاعات در زمان کنفرانس است. به عنوان مثال سخنگو بايد بتواند تصاوير Power Point ،يک مستند PDF ، Word ، Excel و يا هر تصويري در رايانه خود را در هنگام برقراري جلسه به تمامي نقاط ديگر بصورت همزمان ارسال کند و يا سندي را در معرض نمايش براي ديگران قرار دهد و يا محتواي تخته سفيد را به صورت ديجيتال به نقاط ديگر ارسال کند. سيستم هاي ويدئو کنفرانس با تابعيت از پروتکلH.239 بطور کامل داراي اين قابليت مي باشند. تمامي تجهيزات قابليت ارسال داده ها بصورت Dual Stream را پشتيباني مي کنند. به اين ترتيب در نقاطي که از سيستم هاي ویدئو کنفرانس استفاده شود، مي توان با استفاده از اطلاعات کامپيوتري مانند تصاوير Power Point و يا EXCEL را به صورت همزمان به تمامي مخاطبين ارسال کرد.

 

 

 

 عدم محدودیت در تعداد  شرکت کنندگان و اتاق‌ها  

یکی دیگر از امکاناتی که این شرکت برای مشتریان خود فراهم نموده ،تعداد نفراتی است که در هر جلسه می توانند شرکت کنند . متاسفانه بعد از بررسی نرم افزارهای موجود در بازار مشخص شد که بسیاری از این شرکتها با افزایش نفرات شرکت کننده در هر جلسه مجبور به پرداخت هزینه های گزافی می شوند که در بلند مدت این هزینه ها می تواند رقم قابل توجهی از بودجه سازمان را هدر دهد. این شرکت بعد از راه اندازی پکیج خود هیچ محدودیتی در تعداد شرکت کننده ها در جلسه نخواهد داشت و شرکت ها می توانند با هر تعداد شرکت کننده جلسات خود را برگزار نمایند.

 

 

 

 

 چیدمان تصاویر در زمان برقراری ویدئو کنفرانس 

سيستم  MCU قابليت بيش از 13 چيدمان مختلف را دارد. اين چيدمان ها شامل کليه چيدمان هاي سيستم ويدئو کنفرانس MCU و اضافه بر آن است که برخي از آنها بصورت شماتيک در تصاویر ذیل نمايش داده شده است. شايان ذکر است که هر يک از نقاط شرکت کننده مي توانند بر حسب نياز چيدمان اختصاصي خود را استفاده کنند و اين يکي از قابليت هاي به نام اين MCU است. چیدمان هاي تصويري در زمان اجراي کنفرانس و بصورت زنده قابل تغيير مي باشند.

 

 

 

قابلیت یکپارچگی با تلفن های VOIP و PBX سازمان
از قابلیت های اصلی این محصول که متمایز کننده این سرویس با دیگر برندهای موجود در بازار است، امکان اتصال این سرویس با ساختار VOIP مجموعه می باشد که به مجموعه امکان برقراری ارتباط با افراد و پرسنل شرکت را در هر موقعیت مکانی میدهد.
همچنین از این سرویس می توان به عنوان یک سیستم Backup از سیستم تلفنی موجود در سازمان در ساختار Cloud هم استفاده نمود. در این حالت زمانی که تلفن های سازمان به هر دلیلی دچار اشکال شوند این سیستم می تواند بعنوان یک مرکز تماس عمل نماید.
قابلیت پیاده سازی ویدئو کنفرانس ابری (Cloud Video conferencing)
امروزه این امر کاملا واضح است که میزبانی از اسناد یا فیلم های در یک سرور ابری بسیار مفید و کاربردی است. این فناوری به خصوص اگر همیشه در حال حرکت هستید، به شما امکان می دهد به آنچه در خارج از دفتر کار نیاز دارید دسترسی داشته باشید. در این راستا شما می توانید به راحتی این محصول را مبتنی بر فناوری ابری پیاده سازی کرده و انقلابی در ارتباطات و تعاملات داخلی و خارجی سازمان خود ایجاد نمایید. انعطاف‌پذیری، امنیت و مدیریت سریع از ویژگی های این متد پیاده سازی خواهند بود.   
قابلیت پیاده سازی MCU در سازمان
سيستم هاي MCU نرم افزاري قابليت برقراري يک کنفرانس 6 نقطه ايي را دارند . اين نرم افزار بر روي يک سيستم ويدئو کنفرانس نصب مي شود و آن را به يک MCU علاوه بر ويدئو کنفرانس تبديل مي کند.از این سیستم به منظور برگزاری جلسات، کلاس‌های آموزشی و ارائه‌های زنده با بکارگیری بستر اینترنت استفاده می‌شود. هر کدام از کاربران با استفاده از کامپیوتر خود از طریق اینترنت به دیگر کاربران متصل می‌شود.
سازگار با شبکه ملی یا اینترنت ملی در مواقع خاص
با توجه به تأکید دولت برای راه اندازی شبکه ملی و انتقال همه سرورها و سرویس ها موجود در خارج از کشور  بر روی سرورهای داخلی و همچنین با توجه به این که بسیاری از سرویس ها و نرم افزارها سیاست هایی خارج از چهارچوب سیاست های اعلامی هر  کشور دارند،و با توجه به احتمال قطع شدن این سرویس ها می توان از پکیج این شرکت برای برطرف کردن کلیه نیازهای داخلی سازمانها استفاده نمود که هم از لحاظ امنیت اطلاعات می تواند برای بسیاری از سازمانها مناسب باشد و هم می توان با سیاست های کشور تطبیق داد.

 

سرفصل‌های امنیت در ویدیو کنفرانس و وب کنفرانس برنا ارتباط

 • استفاده از پروتوکل SSL : این امکان برای تمام ارتباطات وب کنفرانس و ویدیو کنفرانس برقرار است
 • ارتباط شرکت کنندگان با سرور داخلی ویدو کنفرانس سازمان از طرق اینترنت و از طرق ایجاد تانل‌های امن و بدون نیاز به VPN و دیستینشن نت
 • قابلیت‌های انعطاف‌پذیر مدیریت رمز عبور : امکاناتی همچون تقاضای تغییر رمز در Login بعدی شخص، لیست‌های از پیش تعریف‌شده‌ای از رمز عبورهای غیر قابل قبول، اعمال رمز عبور برای هرکسی که از طریق تلفن یا سیستم کنفرانس ویدئویی شرکت خواهد کرد و همچنین نیاز به تاییدیه‌ مدیر را برای تقضاهای «فراموشی رمز عبور» در سیستم موجود است.
 • قابلیت‌های پیشرفته کدگذاری : کلیه داده‌ها اعم از رمز عبورها و محتوای درحال انتقال درجلسات کدگذاری شده و در صورت نیاز امکان کدگذاری End-to-End یا E2EE نیز توسط نرم افزار فراهم می گردد. این اقدامات ریسک‌پذیری را بسیار پایین نگاه داشته و کار را برای افراد غیرمجاز سخت خواهد کرد.
 • کاربردی‌ترین امنیت در دیتاسنتر
 • دسترسی‌های مجاز مبتنی برRole : مدیر سیستم می‌تواند اجازه و امکان دسترسی به محتوایی مانند دسکتاپ‌ها و برنامه‌های کاربردی اشتراکی را در حین جلسات فراهم کرده و یا آن را لغو  کنند.

 

پهنای باند و زیرساخت لازم بمنظور راه اندازی ویدئو کنفرانس برنا ارتباط

 

در یک تماس ویدئو کنفرانس، کیفیت ارتباطی شما با توجه به پهنای باند به صورت پویا تنظیم می شود تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد. پهنای باند مورد نیاز در واقع به وضوح و نرخ فریم مورد نظر شما بستگی دارد. به عنوان مثال پهنای باند ۱ مگابیت در ثانیه به منظور برقراری ارتباط ویدئو کنفرانسی به وضوح 720P کافی میباشد در حالی که به منظور برقراری یک ارتباط ویدئو کنفرانسی با وضوح 4k  شما به حداقل ۴ مگابیت در ثانیه پهنای باند نیاز دارید. در حالت کلی هرچقدر که تعداد شرکت کنندگان در ویدئو کنفرانس بیشتر باشد شما به پهنای باند بیشتری نیاز دارید.

 

 

 

موارد مهم و تاثیر گذار دیگر بر روی ویدئو کنفرانس برنا ارتباط

 

 • سرور و سیستم با پردازش بالا با توجه به نفرات شرکت کننده
 • ویدئو کنفرانس سخت افزاری و یا دوربین کنفرانس مناسب با توجه به موقعیت شرکت کننده
 • صفحه نمایش مناسب با توجه به موقعیت شرکت کننده
 • میکروفن مناسب برای جلوگیری از ارسال نویز و برگشت صدا
 • استفاده از اینترنت با کیفیت مناسب
 • استفاده از وب کم و یا دوربین ها با رزولوشن مناسب
 • نمايشگرها بايد مطابق با سالن کنفرانس و بر اساس کاربرد سيستم هاي ويدئو کنفرانس انتخاب شوند.
 • در سالن هاي کوچک که طول آنها بيش از 6 متر نباشد مي توان از نمايشگر هاي 40 اينچ تخت استفاده کرد. در سالن هايي که طول آنها بيش از 6 متر باشند توصيه مي شود که از سيستم هاي ويدئو پروژکتور استفاده شود.
 • سيستم هاي ویدئو کنفرانس همراه با يک عدد ميکروفن فوق حساس ارائه مي شود که از فاصله 10 متري نيز صدا را دريافت مي کند. در صورتيکه فاصله بيش از اين باشد و يا در زمان پرسش و پاسخ شرکت کنندگاني که دور از ميکروفن باشند نياز به ميکروفن هاي روميزي کنفرانس اضافه و يا ميکروفن هاي بيسيم دستي و يا يقه اي مي باشد.

 

نمای از صفحات کاربری و راهبری ویدیو کنفرانس در حالت وب و اپلیکیشن مبایل

ویدیو و وب کنفرانس

 

ویدیو و وب کنفرانس

 

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری

با راه حل های سخت افزاری کنفرانس تصویری و صوتی ، می توانیم جلسات مجازی خود را برقرار کنیم. برند های سخت افزارهای که در این حوزه به بازار عرضه شده‌اند در دو حالت زیر خدمات دهی می نمایند.
 • سخت افزارهای ویدئو کنفرانس با کیفیت FULL HD
 • سخت افزارهای کنفرانس صوتی
شرکت رسا ارتباط برندها و مدل‌های مختلفی را در این بخش پیشنهاد می دهد. این برندها هم از نظر کیفی و هم قیمتی برای مشتریان داخل کشور مقرون به صرفه خواهند بود. در حال حاضر برندهای گرند استریم و پولی‌کام از پرکاربردترین برندها در ایران است که دارای گارنتی و ضمانت بوده و کیفیت بسیار خوبی را در اجرا و بهره ارائه خواهند داد. برخی از مدل های پرکاربرد به شرح زیر می باشند.

 

 

گرند استریم مدل GAC2500
گرند استریم مدل GVC3210
گرند استریم مدل GMD1208
گرند استریم مدل GVC3202
گرند استریم مدل GVC3200

 

امکانات و مزایای ویدئو کنفرانس‌های سخت افزاری صوتی  و تصویری

 

 

ویدئو کنفرانس

 

 

 • نصب و راه اندازی بسیار ساده در سه گام
 • وضوح تصویر با کیفیت از HD تا 4K ULTRA HD
 • برقراری کنفرانس‌های ویدئویی 1 و 3 و7 و 9 نقطه ای
 • قابلیت‌ خروجی 2 و 3 مانیتور از طریق 2 و 3 پورت HDMI
 • دارای دوربین های پیشرفته PTZ و EPTZ با بزرگ نمایی 12x
 • دوربین دارای سنسور هایCMOS 16 مگاپیکسلی و لنز زاویه دید 60 FOV
 • پشتیبانی از پلتفرم های ویدئو کنفرانس ویدئویی ‍ SIP و 323
 • دارای درگاه‌های بلوتوث داخلی برای اتصال به اسپیکر، میکروفن و کیبورد ها و ..
 • دارای WIFI برای اتصال و یکپارچگی با سرویس های ویدئو کنفرانس و وب
 • دارای پورت های گیگابیتی و پورت USB
 • امکان ضبط ویدئو‌های جلسات
 • اشتراک گذاری صفحات از طریق ورودی VGA/HDMI
 • پشتیبانی از اشتراک محتوای بی سیم Miracast و Airplay برای به اشتراک گذاشتن یک سخنرانی با شرکت کنندگان در کنفرانس
 • هم خوانی کامل با سیستم عامل Android 6.x
 • دارای میکروفون های با فاصله 3 و 5 متری، با فناوری پیشرفته محافظ نویز حذف اکو صوتی
 • یکپارچگی و هم خوانی کامل با محصول ویدیو و وب کنفرانس
 • رمزگذاری امنیتی TLS و SRTP

 

 

قابلیت کاربردی MCU (Multipoint Control Unit) سخت افزاری

 

 • دارای MCU سخت افزاری با قابليت اجراي يک کنفرانس 64 جانبه يا 64 نقطه اي
 • توانایی اجرای کنفرانس هاي همزمان و براساس نوع کنفرانس تا 64 عدد
 • توانایی بالا در ارسال و دریافت تصاویر تمامی شرکت کنندگان بصورت همزمان
 • مدیریت تصویر و صدا با حداقل پهنای باند
 • وزیع همزمان پنهای باند

 

 

یک نمونه عملی از گزارش صرفه جویی حاصل از بکارگیری ویدئو کنفرانس برنا ارتباط در سازمان مشتری

 

گزارش زیر، نتیجه صرفه جویی یکساله حاصل از استفاده راهکار ویدئو کنفرانس رسا ارتباط است. این گزارش مربوط به جلسات مجامع عمومی سال 1398 یکی از سازمانهای بزرگ زیرمجموعه وزارت نیرو است که توسط معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان مشتری استخراج گردیده است.
برگزاری جلسه مجمع عمومی با رعایت کلیه ضوابط و مقررات و منطبق با استانداردهای مربوطه یکی از دغدغه اصلی این سازمان بوده است. پس باید تمامی اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران حوزه های مالی و تخصصی استانی بهمراه نمایندگان سهام و نمایندگان موسسات حسابرسی و سازمان حسابرسی (15 الی 20 نفر) جهت برگزاری هر جلسه در یک روز کاری به تهران عزیمت می کردند. جدول نوع و تعداد جلسات به شرح  زیر بوده است :

 

 

ردیفنام جلسه مجمع عمومینوع جلسه تعداد جلسات در حوزه یکتعداد جلسات در حوزه دو
1بررسی صورت های مالی جاریعادی 3631
2بررسی صورت های مالی طرح هاعادی بطور فوق العاده3631
3تصویب بودجه سالیانهعادی بطور فوق العاده3631
4افزایش سرمایهفوق العاده412
  جمع112105
 جمع کل تعداد جلسات در سال217

 

 

 

در جهت کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری ،این سازمان بزرگ مبادرت به برنامه ریزی جهت تحقق این امر در کلیه بخش ها و حوزه ها نمود، که این مهم در بخش برگزاری جلسات در قالب “برگزاری جلسات مجامع عمومی بصورت ویدیو کنفرانس”نمود پیدا کرد که در ادامه ابعاد مادی و و غیر مادی موضوع به طور خلاصه ارائه می­گردد.

 

نتایج صرفه جویی مادی و اقتصادی بکارگیری ویدئو کنفرانس برنا ارتباط  در سازمان

 

ردیفهزینه هاهر نفر(ریال)12 نفر(ریال)
1تهیه بلیط هواپیما(رفت و برگشت)10.000.000120.000.000
2محل اسکان6.000.00072.000.000
3ناهار و شام و صبحانه4.000.00048.000.000
4حق ماموریت5.000.00060.000.000
5هزینه پذیرایی و ایاب و ذهاب2.000.00024.000.000
6ضریب هزینه های بالاسری و پیش بینی نشده20 درصد648.000.000
جمع کل27.000.000388.800.000
جمع کل هزینه بالا ضربدر در تعداد 217 جلسه سالیانه اشاره شده در جدول پیشین84.369.600.000
هزینه صرف شده با به کارگیری ویدئو کنفرانس رسا ارتباط6.220.800.000
صرفه جویی از بابت برگزاری جلسات بصورت ویدیو کنفرانس78.148.800.000
هزینه خریداری سامانه ویدوئو کنفرانس رسا ارتباط1.500.000.000

 

 

نتایج صرفه جویی غیرمادی و معنوی به کارگیری ویدئو کنفرانس برنا ارتباط درسازمان

 

 • کاهش خطرات حوادث و ابتلا به بیماری ناشی از سفر( هوایی و زمینی)
 • برگزاری جلسات سه جانبه و به تعداد بیش از 100 کلاینت آنلاین
 • عدم ترک محل کار و منتفی شدن تبعات منفی عدم حضور مدیران در حوزه کاری خود
 • برگزاری جلسات در زمان مقرر و استفاده بهینه از اوقات کاری بلافاصله پس از پایان هر جلسه
 • جلوگیری از تبعات روحی و خستگی در اثر تأخیر وکنسل شدن جلسه ساعاتی قبل از برگزاری
 • معذوریت های خانوادگی برخی از مدیران جهت حضور طولانی در خارج از استان
 • امکان حضور مدیران میانی شرکت ها در جلسات و آشنایی با سیاست های کلان

 

 

با سپاس از همراهی شما در مطالعه و بررسی اطلاعات ارائه شده به استحضار می رساند شرکت رسا ارتباط به همراه تیم کارشناسی مجرب و با تجربه خود،آمادگی دارد در تمای مراحل زیر از ابتدا تا پایان در کنار شما باشد.

 

1- طراحی اتاق کنفرانسهای کوچک و بزرگ
2- ساخت و پیاده سازی سازه کلیه اتاق های کنفرانس
3- طراحی و تجهیز الکترونیکی و شبکه و مخابرات اتاق های کنفرانس
4- تجهیز ویدیو کنفرانس های سخت افزاری و نرم افزاری

لطفا جهت هرگونه مشاوره و درخواست جلسه دمو لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

 

نام و نام خانوادگی(ضروری)
محصول مورد درخواست(ضروری)
نحوه برگزاری مشاوره/جلسه دمو(ضروری)

لطفا در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در جهت رفع بهتر نیاز های شما توسط شرکت رسا ارتباط،توضیحات را بصورت کامل تکمیل نمایید
فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 25 MB, حداکثر فایل ها : 2.