خرید فورتی وب

فورتی وب  FortiWeb  یکی دیگر از تجهیزات امنیتی است که توسط کمپانی فورتینت Fortinet طراحی و تولید شده است.

فورتینت محصولات امنیتی مختلفی از جمله : فورتی گیت ، فورتی آنالایزر ، فورتی منیجر ، فورتی وب و… را طراحی و تولید کرده است. برنامه های تحت وب بسیار آسیب پذیر هستند که استفاده از فورتی وب به منظور جلوگیری از حملات بسیار ضروری می باشد. .فورتی وب قابلیت های زیادی را ارائه می دهد از جمله: کاهش بات و محافظت از API  ، عملکرد خودکار را دارد.

محافظت از وب اپلیکیشن با استفاده از فورتی وب چگونه امکانپذیر است؟ فورتی وب با محافظت چند لایه در برابر حملات وب باز دارد. به این قابلیت Fortiweb ML می گویند.

فورتی وب با استفاده از یادگیری ماشین از وب اپلیکیشن ها در مقابل حملات شناخته شده و ناشناخته محافظت می کند.

مدیران شبکه می توانند تنها با استفاده از فورتی وب به عنوان راهکار امنیتی مطمئن از اپلیکیشن ها محافظت نمایند. فورتی وب FWB  این امکان رادارد که با استفاده از قابلیت Fortiweb ML رفتار ناهنجار را شناسایی کند.

فورتی وب به صورت خوکار، حملات مهاجمان را شناسایی و از وب اپلیکیشن ها محافظت می کند. فایروال فورتی وب قابلیت کاهش بات  را در بین ترافیک مخرب و بی خطر دارد و بین آنها تمایز قائل می شود

 

راهنمای انتخاب فورتی وب FWB

یکی از مواردی که در تعیین قیمت فورتی وب و یا تمام فایروال های فورتینت موثر است ، انتخاب مدل و سری انتخابی می باشد. برای انتخاب و خرید فورتی وب می توانید به سایت جوین تک مراجعه کنید. و یا از مشاوره تخصصی رایگان تیم جوین تک کمک بگیرید. اگر قصد خرید فورتی وب را دارید می توانید به راحتی و به صورت آنلاین سفارشا خود را ثبت کنید. جوین تک در کمترین زمان ممکن فورتی وب را به دست مشتریان می رساند. با خرید فورتی وب  از جوین تک علاوه بر قیمت مناسب تر از گارانتی معتبر هم بهره مند شوید.

 

مقایسه فورتی وب

FortiWeb 1000EFortiWeb 2000FFortiWeb 3000FFortiWeb 4000F
Hardware
10/100/1000 Interfaces (RJ45 ports)6 (4 bypass), 4x SFP GE (non-bypass)4GE (4 bypass), 4 SFP GE8GE (8 bypass)8GE (8 bypass)
10G BASE-SR SFP+ Ports2410 (2 bypass)10 (2 bypass)
40G QSFP2 bypass
SSL/TLS ProcessingHardwareHardwareHardwareHardware
USB Interfaces2222
Storage2x 1 TB2 x 480 GB SSD2 x 960 GB SSD2 x 960 GB SSD
Form Factor2U2U2U2U
Power SupplyDual Hot SwappableDual Hot SwappableDual Hot SwappableDual Hot Swappable

 

FortiWeb 400FFortiWeb 600F
Hardware
10/100/1000 Interfaces (RJ45 ports)4 GE RJ45, 4 SFP GE4 GE RJ45 (2 bypass),4 SFP GE
10G BASE-SR SFP+ Ports
SSL/TLS ProcessingSoftwareHardware
USB Interfaces22
Storage480 GB SSD480 GB SSD
Form Factor1U1U

 

 

مزایای خرید فورتی وب چیست

قیمت فورتی وب

برای اطلاع از قیمت فورتی وب می توانید با کارشناسان جوین تک به صورت 24 ساعته در تماس باشید. شرکت جوین تک ارائه دهنده محصولات و تجهیزات امنیتی تمامی محصولات خود را بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت به همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد.

 

 

خرید فورتی وب و مزایای آن برای سازمان ها و شرکت ها

کاهش بات

محافظت چندلایه در برابر حملات

محافظت از وب اپلیکیشن

عملکرد خودکار در برابر حملات

 

 

سفارش فورتی وب FortiWeb

شما می توانید جهت ثبت سفارش فورتی وب با مراجعه به سایت جوین تک در هر ساعتی از شبانه روز فورتی وب مورد نظر خود را ثبت نمایید. شرکت جوین تک با سابقه ی طولانی در زمینه فروش تجهیزات امنیتی از جمله فورتی وب ، فورتی گیت و… تمامی تجهیزات خود را بدون واسطه و با قیمت مناسب تربه همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد.

 

 کدام مدل فورتی وب بهتر است

برای پاسخ به این سوال که کدام مدل فورتی وب FortiWeb  مناسب تر هست باید بگوییم معمولا فورتی وب بر اساس حجم داده ها و گستردگی شبکه انتخاب می شود. برای دریافت مشاوره به منظور انتخاب فورتی وب مناسب می توانید با کارشناسان جوین تک در تماس باشید. تمام مدل های فورتی وب از کارایی و امنیت بالایی برخورداند و صورت خودکار حملات را شناسایی و مسدود می کنند.

راهنمای خرید آنلاین فورتی وب

اگر قصد خرید فورتی وب FortiWeb را دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ، سفارش خود را ثبت کنید. با اقدام ثبت سفارش توسط مشتریان در کمترین زمان ممکن فورتی وب به دست مشتریان می رسد.

 

سفارش و خرید فورتی وب ارزان

فورتی وب در مدل و سری های مختلف در بازار موجود هستند شما می توانید با توجه به سری انتخابی ، فورتی وب خود را خریداری کنید. قبل از خرید فورتی وب از ویژگی های فورتی وب انتخابی اطلاعات کسب کنید و مطمئن شوید فورتی وب مناسب با نیازخود را انتخاب کرده اید. برای دریافت مشاوره و راهنمای خرید فورتی وب با جوین تک در تماس 02166121471 باشید.