پشتیبانی 24 ساعته    09120198374 02166121471

پشتیبانی 24 ساعته    09120198374 02166121471

ماژول فورتی نت FN-TRAN-LX

ارسال رایگان
ارسال رایگان برای تمامی سفارشات
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط جوین تک
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
- +

خلاصه

ماژول فورتی نت FN-TRAN-LX Protocol Standard: 1000Base - LX-IEEE Standard: 802.3z -Module Type: SFP Data Link Rate for Ethernet: 1.25 Gbps- Transmission Range: 10 km Media: SM- Wavelength (nm): 1310 Connector Type: Duplex LC-

توضیحات

ماژول فورتی نت FN-TRAN-LX

ماژول ها شامل قطعات مختلف الکترونیکی یا نرم افزاری هستند. قطعات ماژول از قبل طراحی می شوند و در دستگاه های گوناگون از جمله فورتینت مورد استفاده قرار می گیرند. ماژول ها به عنوان بخش مستقل و با هدف خاصی در سیستم به کار می روند.

ماژول ها معمولا بخشی از یک سیستم بزرگ می باشند. ماژول ها امکان تعمیر و جابه جایی دارند.

 

0/5 (0 نظر)

توضیحات تکمیلی

مشخصات فنی

Protocol Standard: 1000Base – LX-IEEE Standard: 802.3z -Module Type: SFP Data Link Rate for Ethernet: 1.25 Gbps- Transmission Range: 10 km Media: SM- Wavelength (nm): 1310 Connector Type: Duplex LC-

پارت نامبر

ماژول فورتی نت FN-TRAN-LX

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

ماژول فورتی نت FN-TRAN-LX

موجود در انبار

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
- +

فروشگاه تجهیزات شبکه ، ویپ ،سرور ، تین کلاینت و مجری و مشاور در راهکارهای سازمانی